Zbiornik magazynowy RET z polietylenu

Zbiorniki magazynowe RET dla indywidualnego odbiorcy do zastosowania w domu lub ogrodzie jak również dla firm i organizacji, które potrzebują zbiorników na wodę i ścieki do wykorzystania w swoich instalacjach wod-kan.

 

ZASTOSOWANIE
Zbiorniki RET firmy NavoTech przeznaczone są magazynowania wody i ścieków. Mogą być stosowane jako elementy układów technologicznych oczyszczalni, odzysku wody deszczowej oraz systemów uzdatniania wody. Zbiorniki posiadają  Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Przeznaczone są do zabudowy pod ziemią, a w specjalnych warunkach mogą pracować jako układy wolnostojące.

 

BUDOWA
Wykonane są z polietylenu linerarnego wysokiej gęstości, stabilizowanego na działanie promieni UV. W procesie formowania rotacyjnego powstają wyroby monolityczne, czyli bez łączeń o dużej wytrzymałości i odporności na uderzenia. Na krawędziach i przejściach ścianki są pogrubione o około 50 %. Używanie do produkcji zbiorników selekcjowanego, nietoksycznego surowca gwarantuje otrzymanie produktów pozbawionych defektów i nadających się do kontaktu z żywnością. Proponowane zbiorniki są lekkie dzięki niskiemu ciężarowi właściwemu polietylenu i łatwe do utrzymania w czystości, ze względu na bardzo gładkie powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne.

 

WYPOSAŻENIE
Możliwe wyposażenie zbiorników RET:
- przyłącza w średnicach do 200 mm (w razie potrzeby konstrukcja zbiornika umożliwia montaż otworów przy dnie zbiornika),
- zwieńczenie otworu rewizyjnego w postaci komina 600/850 mm z pokrywą PE,
- przegrody, deflektory i syfony,
- w przypadku oczyszczalni ścieków kosz PE z wkładem keramzytowym DREN,
- akcesoria i instalacje odzysku wody deszczowej WODNIK,
- instalacje oczyszczania ścieków (drenaż rozsączający, biologiczny osad czynny) NT-DOM,
- instalacje tłoczne pomp.

1 Zbiorniki RET do pobrania Pobierz