Nasza produkcja to nie tylko gotowe rozwiązania, ale również dostosowane do potrzeb klientów projekty, które obejmują szeroki zakres usług od budowy instalacji technologicznych po serwis i modernizacje istniejących systemów. Zawsze kładziemy nacisk na wysoką jakość i zadowolenie klienta, co przejawia się w naszym indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Posiadamy własne zaplecze techniczne i projektowe, co pozwala na elastyczną realizację zadań, nawet tych najbardziej skomplikowanych. Nasze doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół gwarantują, że każdy projekt realizowany jest z najwyższą starannością, zgodnie z oczekiwaniami klienta i najwyższymi standardami branżowymi.

Konstrukcja na zamówienie

Konstruujemy na zamówienie o niestandardowych wymiarach wolnostojące dekantery, dostosowując projekt do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, aby sprostać wyzwaniom technicznym i funkcjonalnym. Nasze doświadczenie i zaawansowane kompetencje techniczne pozwalają nam na realizację projektów, które nie tylko spełniają oczekiwania klienta, ale również przyczyniają się do optymalizacji procesów technologicznych. Pracujemy ściśle z naszymi klientami na każdym etapie projektu, od fazy koncepcyjnej po realizację, zapewniając, że każdy dekanter jest wykonany z najwyższą precyzją i zgodnie z ustalonymi specyfikacjami.

Dla jednego z naszych klientów w w wojewódzkie świętokrzyskim wykonaliśmy wolnostojący dekanter o imponujących wymiarach:

  • 🔷 wysokości H-5000 mm,
  • 🔷 szerokości 3300 mm,
  • 🔷 długości 5050 mm,

co stanowiło wyzwanie zarówno konstrukcyjne, jak i technologiczne. Dzięki naszej zaawansowanej wiedzy inżynieryjnej oraz doświadczonemu zespołowi, udało się zrealizować projekt zgodnie z wysokimi standardami jakości, spełniając jednocześnie wszystkie oczekiwania klienta. Dekanter ten został zaprojektowany i wykonany z najwyższą precyzją, co pozwoliło na osiągnięcie optymalnej funkcjonalności oraz zadowolenia z użytkowania przez klienta.

Opis produkcji dekantera na indywidualne zamówienie

Ten przygotowany na zamówienie dekanter został wykonany w koszu ze stali malowanej natryskowo i wyłożonej tworzywem PE100, co zapewnia mu wytrzymałość i długowieczność nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Jego pojemność robocza wynosi ponad 30 m^3, co czyni go niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Co więcej, separator ropopochodnych wyposażony jest w zbiornik flokulacji PE o wymiarach Dz-2800 mm oraz Hc-4300 mm, co umożliwia efektywne i sprawne oddzielanie cieczy od ciał stałych. Każdy element tego separatora został zaprojektowany z myślą o maksymalnej efektywności i niezawodności, spełniając wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Co to takiego Dekanter ?

Dekanter to specjalistyczne urządzenie służące do oddzielania faz w mieszankach wieloskładnikowych, takich jak ciecze i ciała stałe, na podstawie różnic gęstości. W przemyśle, dekantery są niezbędne w procesach takich jak klarowanie płynów, odwadnianie osadów, czy też separacja komponentów o różnych gęstościach. Wykorzystują one siłę odśrodkową, aby efektywnie i szybko oddzielić składniki mieszanki.

Dekantery na zamówienie

Nasze dekantery wolnostojące są projektowane i produkowane również na indywidualne zamówienie, z możliwością dostosowania wymiarów oraz parametrów technicznych do specyficznych potrzeb klienta. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, nasze dekantery spełniają najwyższe standardy branżowe, oferując niezawodność i wydajność na najwyższym poziomie.

Kontakt z producentem dekanderów

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, którzy chętnie udzielą szczegółowych informacji oraz dopasują ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań przemysłowych.
Jeśli potrzebujesz niestandardowego rozwiązania, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasza ekipa specjalistów jest gotowa, aby zrozumieć Twoje unikalne potrzeby przemysłowe i zaproponować spersonalizowane rozwiązania, które zaspokoją Twoje wymagania.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy współpracować na drodze do osiągnięcia Twoich celów operacyjnych. ☎ Telefon: +48 32 777 11 44 lub +48 32 777 10 90 📧 E-mail: [email protected]

5/5 - (1 vote)

Autor: mgr inż. Adam Głogowski